Agnieszka Farat

Agnieszka Farat

Założycielka Niezapomianych Animacji. Animatorka czasu wolnego oraz zabaw dla dzieci. Autorka kilkunastu scenariuszy urodzinowo tematycznych. Organizuje przyjęcia dla najmłodszych. Przy niej nie ma rzeczy niemożliwych. Spełnia dziecięce marzenia, bo najważniejszy jest dla niej ich uśmiech.
Misją Agnieszki jest dawanie ciepła i uśmiechu bo wie, że to do niej powróci. Praca z każdą grupą wiekową jest jej powołaniem i dzięki temu przekazuje mnóstwo pozytywnej energii.
Jestem Agnieszka ogień i powietrze jeszcze parę lat temu pracowałam jako księgowa na etacie . Od 3 lat po kursie na animatora podjęłam ryzyko i zmieniłam całkowicie swoje życie. Zrezygnowałam z etatu i założyłam firmę niezapomniane animacje. Ukończyłam studia magisterskie na finansach i rachunkowości i zwrot o 180 stopni. Moje życie jest pełne pasji i miłości do animacji szeroko pojętej. Pracuję z każdą grupą wiekową. Prowadzę warsztaty i szkolę animatorów urodzinowych moim programem autorskim. Jestem połączeniem wulkanu energii i stoickiego spokoju. Pracuję też jako animator hotelowy. Na codzień prowadzę zajęcia ZUMBA od dzieci w przedszkolu aż po seniorów jak również Aqua Zumbe . Prowadzę również zajęcia fitness i mój ulubiony pilates gdzie zadbam o Wasz kręgosłup. Stosuje również techniki relaksacji uwielbiam masować uczęszczałam przez pół roku do szkoły masażu klasycznego. Jestem po studiach podyplomowym na kierunku pedagogicznym. W wolnym czasie jestem pasjonatką żonglerki klasycznej . Kocham improwizację i teatr i dobrą zabawę  . Moje motto to „Jeśli chcesz coś zrobić zrobisz to ” 

Agnieszka Farat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.